Generated Content (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Bundle
sr: Пакет
