Generated Content (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Module
be: Модуль

en: Other
be: Іншыя

en: Entity
be: Сутнасць

en: Bundle
be: Набор
