Generated Content (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Other
kk: Басқа
