Generated Content (1.1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Other
th: อื่นๆ

en: Bundle
th: กลุ่ม
