Generated Content (1.2.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Module
ca: Mòdul

en: Other
ca: Altres

en: Entity
ca: Entitat

en: Generate
ca: Genera

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.
