Generated Content (1.3.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Other
af: Ander
