Generated Content (1.3.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Module
jv: Modul

en: Other
jv: Liyané
