Generated Content (1.3.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Module
da: Modul

en: Other
da: Anden

en: Generate content
da: Opret indhold

en: Generate
da: Opret

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.
