Generated Content (1.3.1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Module
es: Módulo

en: Other
es: Otro(s)

en: Entity
es: Entidad

en: Generate content
es: Crear contenido

en: Generate
es: Crear

en: Bundle
es: Paquete

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: One item processed. | @count items processed.
es[0]: Un elemento procesado
es[1]: @count elementos procesados
