Generated Content (1.3.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Module
fi: Moduuli

en: Other
fi: Muu

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Generate content
fi: Luo sisältöä

en: Generate
fi: Luo

en: Bundle
fi: Paketti

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.
