Generated Content (1.3.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Other
nl: Andere

en: Entity
nl: Entiteit

en: Generate content
nl: Inhoud genereren

en: Generate
nl: Genereer

en: Bundle
nl: Bundel

en: Tracking
nl: Volgen

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.
