Generated Content (1.4.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Other
bg: Други
