Generated Content (1.5.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Other
ku: هیتر
