Generated Content (1.5.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Module
sv: Modul

en: Other
sv: Övriga

en: Entity
sv: Objekt

en: Generate
sv: Generera

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.
