Generated Content (1.5.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Module
hr: Modul

en: Other
hr: Ostalo
