Generated Content (1.5.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Module
bn: মডিউল
