Generated Content (1.5.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Module
lv: Modulis

en: Other
lv: Citi

en: Entity
lv: Entītija

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.
