Generated Content (1.5.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Module
oc: Modul

en: Other
oc: Autre

en: Entity
oc: Entitat

en: Generate content
oc: Generar del contengut

en: Generate
oc: Generar

en: Bundle
oc: Paquet

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
