Generated Content (1.5.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Module
sk: Modul

en: Other
sk: Ostatné

en: Entity
sk: Entita

en: Generate content
sk: Generovať obsah

en: Generate
sk: Generovať

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Tracking
sk: Sledovanie
