Generated Content (1.5.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Other
vi: Khác

en: Generate content
vi: Tạo nội dung
