Generated Content (1.5.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Module
el: Μονάδα

en: Other
el: Άλλο

en: Entity
el: Οντότητα

en: Bundle
el: Ομάδα
