Generated Content (1.5.3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Other
fr: Autre

en: Entity
fr: Entité

en: Generate content
fr: Générer du contenu

en: Generate
fr: Générer

en: Bundle
fr: Type

en: Tracking
fr: Suivi

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur
