Generated Content (1.5.3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Module
pt: Módulo

en: Other
pt: Outro

en: Entity
pt: Entidade

en: Generate content
pt: Criar conteúdo

en: Generate
pt: Gerar

en: Bundle
pt: Pacote

en: Tracking
pt: Rastreamento

en: Finished with an error.
pt: Terminou com um erro.
