Generated Content (1.5.3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Module
uk: Модуль

en: Other
uk: Інше

en: Entity
uk: Сутність

en: Generate content
uk: Генерувати матеріали

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Bundle
uk: Пакет

en: Tracking
uk: Стеження

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою
