Generated Content (1.5.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Other
km: ផ្សេងៗ
