Generated Content (1.5.4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Other
nn: Andre
