Generated Content (1.5.4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Other
ast: Otru
