Generated Content (1.5.4) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Module
hu: Modul

en: Other
hu: Egyéb

en: Entity
hu: Entitás

en: Generate content
hu: Tartalom tömeges előállítása

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.
