Module generator UI (8.x-1.0-alpha0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: For
te: కొరకు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Version
te: సంచిక

en: Number
te: సంఖ్య

en: Message
te: సందేశం

en: Weight
te: భారం

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Your message has been sent.
te: మీ సందేశం పంపించాం.

en: date
te: తేదీ
