Module generator UI (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Development
az: Develop

en: Language
az: Dil

en: For
az: Üçün

en: Tags
az: Teqlər

en: Version
az: Versiya

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Length
az: Uzunluq

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Include
az: Daxildir

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Filters
az: Filtrlər

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Blocks
az: Bloklar

en: Language code
az: Dil kodu

en: Module name
az: Modul adı

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Not enabled
az: Aktiv deyil

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
