Module generator UI (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Language
gl: Idioma

en: For
gl: Para

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Version
gl: Versión

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Length
gl: Lonxitude

en: Path
gl: Ruta

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Include
gl: Incluír

en: Page title
gl: Título da páxina

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Authored by
gl: Creado por

en: Filters
gl: Filtros

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Changed
gl: Cambiado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Join
gl: Unirse

en: date
gl: data

en: Blocks
gl: Bloques

en: Surname
gl: Apelidos

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Package
gl: Paquete

en: Module name
gl: Nóme do módulo

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Not enabled
gl: Desactivado

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
gl: A súa instalación de PHP é demasiado antiga. Drupal require polo menos PHP %version.

en: Dependencies
gl: Dependencias
