Module generator UI (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Language
hy: Լեզու

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Path
hy: Ուղի

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Not enabled
hy: Ակտիվ չի

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
