Module generator UI (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Language
lt: Kalba

en: For
lt: Kam

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Version
lt: Versija

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Length
lt: Ilgis

en: Path
lt: Kelias

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Include
lt: Įterpti

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Merge
lt: Sujungti

en: Filters
lt: Filtrai

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Join
lt: Prisijungti

en: date
lt: data

en: Blocks
lt: Blokai

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Package
lt: Pakuotė

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
lt: Jūsų įdiegta PHP per sena. Drupal reikia bent jau  PHP %version.

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: No placeholder
lt: Vietaženklio nėra

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
lt: %name: el. pašto adresas negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: Type what you want
lt: Parašykite ko jūs norite
