Module generator UI (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (53 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Language
nl: Taal

en: For
nl: Voor

en: Tags
nl: Labels

en: Version
nl: Versie

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Length
nl: Lengte

en: Path
nl: Pad

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Include
nl: Insluiten

en: Page title
nl: Paginatitel

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: First Name
nl: Voornaam

en: Gender
nl: Geslacht

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Join
nl: Lid worden

en: date
nl: datum

en: Blocks
nl: Blokken

en: Surname
nl: Achternaam

en: Language code
nl: Taalcode

en: Keys
nl: Sleutels

en: Package
nl: Pakket

en: Module name
nl: Modulenaam

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: If
nl: Als

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
nl: Uw PHP-installatie is te oud. Drupal heeft minstens PHP %version nodig.

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Delete entity
nl: Entiteit verwijderen

en: Download files
nl: Bestanden downloaden

en: Task title
nl: Taaktitel

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: No placeholder
nl: Geen plaatshouder

en: Route name
nl: Route-naam

en: Generate code
nl: Code genereren

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
nl: %name: het e-mailadres kan niet langer zijn dan @max tekens.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
