Module generator UI (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Language
sr: Језик

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Dependencies
sr: Зависности

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
