Module generator UI (8.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Language
bn: ভাষা

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Message
bn: বার্তা

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Not enabled
bn: অকার্যকর
