Module generator UI (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: For
bo: དེའི་ཆེད་དུ།

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Merge
bo: མཉམ་སྒྲིལ།

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Join
bo: ཞུགས་པ།

en: date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Package
bo: ཐུམ།

en: Module name
bo: མ་དཔེའི་མིང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Not enabled
bo: ནུས་ལྡན་དུ་བཟོས་མེད

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
bo: ཁྱེད་རང་གི་PHP པར་གཞི་རྙིང་དྲགས་འདུག། Drupal་ལ་མ་མཐའ་ཡང་PHP %version་དགོས།
