Module generator UI (8.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (29 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Language
bs: Jezik

en: Tags
bs: Tagovi

en: Version
bs: Verzija

en: Number
bs: Broj

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Path
bs: Putanja

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: Include
bs: Uključi

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Comment
bs: Komentar

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Authored by
bs: Napisao

en: Role
bs: Uloga

en: Filters
bs: Filteri

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: date
bs: datum

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Permission
bs: Dozvole

en: Module name
bs: Ime modula

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: Not enabled
bs: Nije omogućen

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
