Module generator UI (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Development
gu: વિકાસ

en: Language
gu: ભાષા

en: For
gu: માટે

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Path
gu: પાથ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Node
gu: નોડ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Role
gu: હોદો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: date
gu: તારીખ

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Not enabled
gu: સક્રિય નથી

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Dependencies
gu: આધારિત
