Module generator UI (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Development
is: Þróun

en: Language
is: Tungumál

en: For
is: Fyrir

en: Tags
is: Efnisorð

en: Version
is: Útgáfa

en: Number
is: Númer

en: Message
is: Skilaboð

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Label
is: Merking

en: Length
is: Lengd

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: Include
is: Telja með

en: Page title
is: Titill síðu

en: Comment
is: Ummæli

en: E-mail address
is: Netfang

en: Authored by
is: Höfundur

en: Role
is: Hlutverk

en: Filters
is: Síur

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.

en: date
is: dagsetning

en: Blocks
is: Blokkir

en: Permission
is: Réttindi

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Module name
is: Einingarnafn

en: Not enabled
is: Ekki virkjað

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
