Module generator UI (8.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Development
nn: Utvikling

en: Language
nn: Språk

en: Version
nn: Versjon

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Comment
nn: Kommentar

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Role
nn: Rolle

en: Filters
nn: Filter

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.

en: Join
nn: Meld inn

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Language code
nn: Språkkode

en: Package
nn: Pakke

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Not enabled
nn: Ikkje aktivert
