Module generator UI (8.x-1.0-alpha4) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Development
os: Райрæзт

en: Language
os: Æвзаг

en: Tags
os: Тегтæ

en: Version
os: Верси

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан

en: Path
os: Фæндаг
