Module generator UI (8.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Language
ps: ژبه

en: Tags
ps: بچوي

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Comment
ps: تبصره

en: Role
ps: ونډه

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Permission
ps: اجازه
