Module generator UI (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Development
sk: Vývoj

en: Language
sk: Jazyk

en: Tags
sk: Značky

en: Version
sk: Verzia

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Label
sk: Označenie

en: Length
sk: Dĺžka

en: Path
sk: Cesta

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Include
sk: Vrátane

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Comment
sk: Komentár

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Authored by
sk: Autor

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Filters
sk: Filtre

en: First Name
sk: Meno

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: date
sk: dátum

en: Blocks
sk: Bloky

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Keys
sk: Kľúče

en: Package
sk: Balík

en: Module name
sk: Názov modulu

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Not enabled
sk: Nie je povolené

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
sk: Vaše PHP je staré. Drupal vyžeduje minimálne PHP verziu %version.

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: No placeholder
sk: Bez zástupného reťazca

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
