Module generator UI (8.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Development
sl: Razvoj

en: Language
sl: Jezik

en: Tags
sl: Oznake

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: Path
sl: Pot

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Comment
sl: Komentar

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Authored by
sl: Avtor

en: Filters
sl: Filtri

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: date
sl: datum

en: Blocks
sl: Bloki

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno
