Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Language
ht: Lang

en: Tags
ht: Tag

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Page title
ht: Tit paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan
