Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Development
ne: विकास

en: Language
ne: भाषा

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Version
ne: संस्करण

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Path
ne: मार्ग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Authored by
ne: लेखक

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: date
ne: मिति

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Permission
ne: अनुमति

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
