Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to be translation catalogue (40 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Development
be: Распрацоўка

en: Language
be: Мова

en: For
be: Для

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Version
be: Версія

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Comment
be: Каментар

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Role
be: Роля

en: Filters
be: Фільтры

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: date
be: дата

en: Blocks
be: Блокі

en: Permission
be: Дазвол

en: Language code
be: Код мовы

en: Set
be: Устанавіць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Not enabled
be: Ня ўключаны

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
be: Ваша версія PHP занадта старая. Drupal патрабуе мінімум PHP %version.

en: Dependencies
be: Залежнасці
