Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (34 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Language
eo: Lingvo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Version
eo: Versio

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: PHP
eo: PHA

en: Comment
eo: Komento

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Filters
eo: Filtroj

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: date
eo: dato

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Permission
eo: Permeso

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Not enabled
eo: Malŝaltita

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
eo: Via instalo de PHP estas tro malnova. Drupalo bezonas almenaŭ PHP %version.

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
