Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (49 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Development
et: Arendus

en: Language
et: Keel

en: For
et: Jaoks

en: Tags
et: Sildid

en: Version
et: Versioon

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: Length
et: Pikkus

en: Path
et: Tee

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Include
et: Kaasa

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Comment
et: Kommentaar

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Authored by
et: Autor

en: Role
et: Roll

en: Filters
et: Filtrid

en: Gender
et: Sugu

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Changed
et: Muudetud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Join
et: Liitu

en: date
et: kuupäev

en: Blocks
et: Plokid

en: Permission
et: Õigus

en: Language code
et: Keele kood

en: Keys
et: Võtmed

en: Set
et: Vali

en: Package
et: Pakk

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
et: Sinu PHP paigaldus on liiga vana. Drupal vajab vähemalt PHP versiooni %version.

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: No placeholder
et: Placeholder puudub

en: Route name
et: Marsruudi nimi

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
et: %name: e-posti aadress ei tohi olla pikem kui @max tähemärkki.
